Pozbądź się zbędnego owłosienia

W naszym salonie przy usuwaniu owłosienia używamy aparatury E-light (IPL+ RF). Łączy ona energię światła IPL z energią prądu RF (radio frequency). Emituje wiązkę promieni świetlnych, które są rozproszone i mają zróżnicowaną długość, dzięki czemu mogą docierać na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie RF (fal radiowych) wzmaga i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania tych dwóch energii jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej.

Zaletą urządzenia IPL+RF jest także wielkość głowicy, która ma 6cm². E-light działa nie tylko na melaninę zawartą w mieszku włosa, ale dodatkowo oddziałuje na barwnik w łodydze włosa, dlatego dobrze, kiedy przygotowując się do zabiegu ogolimy partię zabiegową dzień wcześniej. Standardowo do efektywnej redukcji owłosienia potrzeba serii 6-8 zabiegów, które wykonujemy co 4 tygodnie.

W trakcie zabiegów zabronione jest korzystanie z solarium i eksponowanie się na promieniowanie słoneczne, przez co jesień i zima staje się najbardziej optymalnym czasem na ich przeprowadzenie. Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której wyeliminujemy przeciwwskazania do zabiegu oraz odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.