Stylizacja rzęs

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Zadbamy o to, by Twoje spojrzenie nabierało głębi, pewności i wyrazu…

W naszym salonie wykonujemy przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą 1:1 oraz metodami objętościowymi. Różnorodność w doborze długości, grubości oraz skrętu rzęs oferowana przez nasz salon pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu, optycznie powiększa oczy oraz zapewnia uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Przed zabiegiem stylistka przeprowadza wywiad, by dobrać odpowiednią metodę stylizacji do wymagań klientki oraz do możliwości jej naturalnych rzęs.

Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne o każdej porze dnia i nocy! Aby się nimi cieszyć, nie musisz zmieniać trybu życia. Zachowują się jak rzęsy naturalne – są odporne na wodę, pot i łzy, można z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Doskonale prezentują się przy specjalnych okazjach jak również na co dzień.

Tak samo jak paznokcie czy włosy, rzęsy ciągle rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się na rzęsach w średnim stadium życia rzęsy, którym pozostało w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące.

Przedłużanie rzęs to znakomity sposób na poprawę wyglądu. Pamiętajmy, że do utrzymania pięknego efektu zaaplikowanych rzęs konieczna jest korekta co 3-4 tygodnie.  Jeżeli jesteś zdecydowana mieć piękne i długie rzęsy, umów się na wizytę w salonie SilkTouch – zadbamy o Twoje pełne blasku spojrzenie.

Uwaga!

Nie można używać mascary na bazie oleju- jedynie na bazie wody. Stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody! Nie powinno się stosować zalotki, ponieważ ona może połamać rzęsy doklejone i naturalne.

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs:

• Choroby alergiczne oczu
• Zapalenie spojówek
• Całkowity brak rzęs
• Nadpobudliwość i brak cierpliwości
• Trichotillomania – nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs

Przedłużanie rzęs to znakomity sposób na poprawę wyglądu. Jeśli chcesz mieć piękne i długie rzęsy, umów się na wizytę w salonie Silk Touch – zadbamy o Twoje pełne blasku spojrzenie.

Cennik

Metoda 1:1
Założenie 119zł
Uzupełnienie od 79zł
Metoda 2D
Założenie 149zł
Uzupełnienie od 129zł
Metoda 3D
Założenie 179zł
Uzupełnienie od 149zł
Metoda 4D-8D
Założenie 199zł
Uzupełnienie od 169zł
Metoda XXL Russian Style
Założenie 249zł
Uzupełnienie od 199zł
Zdjęcie stylizacji 30zł