Kochani tak się cieszymy, że możemy podzielić się z Wami ta dobrą nowiną:) PRIMELASE HR – to wyczekiwane przez nas dziecko;) Już od grudnia zabiegi depilacji laserowej bedę dostępne u nas CODZIENNIE. Salon SilkTouch dzięki Wam wprowadza w swoje szeregi młodszego brata Light Sheer Desire. Daje jeszcze więcej możliwośći ndywidualnego działania z Wami podczas zabiegu niż jego poprzednik. PrimeLase HR to diodowy laser od hiszpańskiej firmy Coocon Medical, która posiada własny dział rozowjowo-badawczy oraz najważniejsze i miedzynarodowe certyfikaty jakościowe. Wiecie , że chcemy dawać Wam to co uważamy za najlepsze, dlatego potrzebowałyśmy kilku miesięcy na podjęcie decyzji, by mieć pewność, że sprzęt sprosta Waszym wymaganiom.

To, co wyróżnia PRIMELASE HR od innych obecnych na rynku laserów diodowych to najwyższa moc szczytowa 4800W, co gwarantuje osiągniecie wysokiej skuteczności wykonywanych zabiegów, również u osób o jasnych włosach.

🔥 Dzięki końcówce BLEND, która łączy w sobie 3 długości fali (810+940+1060) możemy pracować na wszystkich fototypach skali Fitzpatricka.

🔥 PRIMELASE HR posiada unikatowe chłodzenie końcówki zabiegowej co zmniejsza bolesność do minimum (niepotrzebne są już maści znieczulające przed i zimne okłady w trakcie zabiegu)

🔥 Większa końcówka zabiegowa, połączona z wysoką częstotliwością impulsów pozwala na szybkie przeprowadzenie zabiegu.

🔥 Dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny. Pozwala to na jeszcze bardziej skuteczne i szybsze działanie lasera!

Zapraszamy do zapisów! 💜
📞786 052 770

Rezerwuj online