Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest się nie golić i nie musieć codziennie usuwać niechcianego owłosienia?
Od wielu lat kobiety i mężczyźni depilują różne miejsca na swoim ciele, przede wszystkim dlatego, że wygląda to estetyczniej i zapewnia większy komfort. Niestety sam proces nie jest zbyt komfortowy- to codzienna walka z tępiącą się maszynką, bolesnym depilatorem lub zabiegami pastą cukrową, woskiem.

Co zrobić, aby trwale i bezboleśnie pozbyć się owłosienia?

Pożegnaj się ze wszystkimi wyżej wymienionymi sposobami na depilację. Są przestarzałe i na dłuższą metę nieskuteczne.

W naszym gabinecie możesz usunąć włosy na stałe. Pracujemy na najnowszym i najmocniejszym medycznym laserze diodowym  do depilacji Primelase. Laser ten miał swoja premierę w tamtym roku. Ma najwyższą moc szczytową spośród obecnie dostępnych laserów na rynku, co przekłada sie na efekty zabiegu.

Dzięki precyzyjnej wiązce światła jest w stanie na zawsze usunąć włosy z danego obszaru nawet w wypadku jaśniejszego pigmentu owłosienia. Działanie lasera polega na emisji energii cieplnej, która usunie włos w najszybszy możliwy sposób. Melanina znajdująca się w mieszku włosowym pochłania światło emitowane przez Primelase Ten proces to FOTOTERMOLIZA SELEKTYWNA. Opracowana z najwyższą starannością innowacyjna forma lasera z funkcją chłodzenia, pozwala na komfortowe i praktycznie bezbolesne usunięcie niechcianych cebulek. Laser Primelase dociera w głąb skóry i precyzyjnie znajduje początek włosa, niszcząc przyczynę jego wyrastania.

Laser Primelase jest całkowicie bezpieczny, jego użycie nie wysusza skóry tak, jak w przypadku maszynki wielokrotnego użytku. Nie obcina również dłuższej części włosa widocznej na powierzchni, jak robi to pasta cukrowa – laser dociera do cebulki i usuwa ją na zawsze.

Co wyróżnia ten zabieg? Przede wszystkim jego duża skuteczność, która wynika z mocy i dokładności działania głowicy nowoczesnego lasera diodowego. Już po pierwszym zabiegu dochodzi do zredukowania ponad 40% owłosienia w miejscu wykonania zabiegu.

Nasi klienci już pokochali Primelase, ponieważ zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny – w zależności od obszaru, który poddany jest epilacji, zabieg może trwać tylko od 10 do 30 min.

Kto powinien poddać się depilacji laserowej?

Każdy, kto depiluje ciało regularnie, ale przede wszystkim osoby ze skłonnością do podrażnień po tradycyjnych metodach golenia się. Dzięki depilacji laserowej unika się skutków ubocznych golenia.

Właściwie przeprowadzony zabieg wykonany przez profesjonalnego, specjalistę jest gwarancją wiecznie gładkiej skóry. Tego możesz się u nas spodziewać:)

Rezerwuj online