Dlaczego depilacja laserowa cieszy się taką popularnością?

Jak mówią badania statystyczne zabieg ten wykonywany jest tak często, że znajduje się w pierwszej trójce zabiegów w gabinetach kosmetologicznych. Zaraz po powiększaniu ust i usuwaniu oznak starzenia to właśnie depilacja laserowa jest zabiegiem najbardziej popularnym. Przede wszystkim jej skuteczność oraz coraz niższa cena powoduje wzrost popularności zabiegu. Klientki na całym świecie marzą o gładkiej skórze bez podrażnień, a depilacja laserowa to gwarantuje. Salony prześcigają się w skuteczności zabiegów i inwestują w najlepsze na rynku lasery, a to z kolei powoduje, że Klientki są zadowolone z efektów i polecają sobie nawzajem ten sposób depilacji. Depilacja laserowa stała się zabiegiem, na który mogą sobie pozwolić kobiety z różnych klas społecznych, a promocje i efekty zabiegu tylko napędzają chęć skorzystania tej formy z depilacji.

Jakich efektów możemy spodziewać się wykonując zabieg depilacji laserowej?

Efekty, które daje depilacja laserowa są widoczne już po pierwszym zabiegu. Wtedy pozbywamy się około 30% włosów, a pozostałe odrastają znacznie później. Efekty są naprawdę spektakularne, jednak należy pamiętać, iż tylko współpraca z zabiegowcem daje efekt, o którym marzysz. Przede wszystkim należy przestrzegać zaleceń przed i po zabiegu, pilnować terminów kolejnych zabiegów i nie usuwać włosów mechanicznie. Kosmetolog odpowiednio ustawi parametry lasera, nie naciskaj na zwiększenie mocy, ponieważ laser i osoba wykonująca zabieg dokładnie wie co robi, a zbyt duża moc może być niebezpieczna dla zdrowia. Efekt jaki daje depilacja laserowa to gładka skóra bez zbędnego owłosienia i brak krost, które powodowane były wcześniejszymi metodami usuwania włosów.

Kto najczęściej korzysta z depilacji laserowej?

Statystycznie największą rzeszą klientów wśród gabinetów laseroterapii są kobiety. Jednakże mężczyźni coraz chętniej korzystają z zabiegów steoretypowo przeznaczonych dla kobiet. Skuszeni efektami, jakie daje depilacja laserowa decydują się z niej skorzystać. Klienci wybierają usuwanie włosów za pomocą lasera, ponieważ depilacja laserowa usuwa podrażnienia po goleniu i pięknie radzi sobie z wrastającymi włosami. Skóra jest gładka, stany zapalne wyleczone, a pacjent bez dyskomfortu i wstydu może pokazywać piękne ciało na basenie lub plaży. Zanim jednak skorzystasz z zabiegu sprawdź ofertę salonów i zapoznaj się z przeciwskazaniami.

Rezerwuj online